Česká verze Německá verze

Kuchyně

Kuchyňská linka je základním a nejvyužívanějším vybavením každé domácnosti. Při jejich výrobě jsou proto kladeny vysoké požadavky nejen z hlediska praktičnosti a funkčnosti, ale také z hlediska estetického.

Každá kuchyňská linka od nás je originál. Vzhledem k variabilitě interiérů a představám zákazníků přizpůsobujeme výrobu kuchyní konkrétním podmínkám.

Jsme proto schopni dodat celé kuchyňské linky včetně spotřebičů. Nemáte-li konkrétní představu o vzhledu vaší kuchyně, rádi vám, po konzultaci s vámi, navrhneme optimální řešení. V základním provedení jsou spodní i vrchní skříňky kuchyňské linky.

Korpusy kuchyní vyrábíme z laminované dřevotřísky v různých barevných dezénech, hrany jsou opatřeny odolnou plastovou hranou v tloušťkách 0,5 nebo 2.0 mm.

Skříňky je možné dovybavit drátěným programem, bodovými světly aj. Spodní skříňky stojí na seřiditelných nohách, které umožňují vyrovnání linky do naprosté roviny i při nerovném povrchu podlahy.

Pro využití soklového prostoru je možné zabudovat zásuvky. Vrchní skříňky jsou zavěšeny na ocelovém závěsném kování. Pracovní desky jsou dodávány včetně ukončovacích lišt.


klikni pro zvětšeníklikni pro zvětšeníklikni pro zvětšení

Fotogalerie >>